-
BONUS
21 жовтня
-
День 1
31 жовтня
-
День 2
01 листопада
-
День 3
02 листопада
-
День 4
03 листопада
-
День 5
04 листопада
-
День 6
08 листопада
-
День 7
09 листопада
-
День 8
10 листопада
-
BONUS
-
День 9
21 листопада
-
Залік
Новації та практичні питання щодо процедур вчинення нотаріальних та реєстраційних дій (31.10-11.11.2022)
Попереднє заняття
Окремі питання фінансового моніторингу
3 Comments
Залишити коментар
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Доброго ранку. Підкажіть будь-ласка: завели спадкову справу але пізніше виявилось, що майна для спадкування немає, спадкодавець все подарувала спадкоємцям за життя, що робити з цією справою? Маємо ми право її закрити так як свідоцтво не буде і яка процедура?
Доброго дня! В мене такі ситуації:
1. Відкрила спадкову справу, зробила запити до ЦНАП про зареєстрованих осіб разом зі спадкодавцем, 3 особи: А, Б, В. Спадкоємець В приніс рішення суду, що А та Б були зареєстровані за адресою спадкодавця , але на час відкриття спадщини і до відкриття спадщини постійно проживали за іншою адресою. Строки пройшли, А та Б заяву про прийняття не надіслали , так як були впевнені, що фактично прийняли спадщину. Як бути в цій ситуації?
2. Відкрила спадкову справу, зробили запити до ЦНАП про зареєстрованих осіб разом зі спадкодавцем, і виявилося, що разом зі спадкоємцем був зареєстрований її син, який вже років 20, зі слів іншого спадкоємця-брата спадкодавця, безвісно відсутній, і де він спадкоємець не знає. Пішли до суду для визнання його безвісно відсутнім. Які мої дії? Чи відкриваю я справу після його смерті / безвісно відсутнього сина/племінника / і спадкує його дядько?
Дякую
А якщо з документа вбачається що спільна сумісна, написано що дружина давала згоду, але на руках у спадкоємця, сина, є шлюбний договір, з якого вбачається про зміну правового режиму зі спільної сумісної на особисту власність? Дякую