Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

3 Comments

  1. Як визначити належність особи до спадкоємців на обов’язкову частку у спадщині згідно зі ст. 1241 ЦК України в контексті змін до визначення «непрацездатні громадяни», внесених до абз. 17 ст. 1 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» Законом № 2040-IX від 15.02.2022 року?

  2. Як правильно вирішити практичну ситуацію: в одному заповіті Житловий будинок-1 заповіданий в рівних частках на Особу-1 і Особу-2, а Житловий будинок-2 заповіданий в рівних частках на Особу-3 і Особу-4. Всі особи, крім Особи-4, спадщину прийняли. Як правильно має спадкуватись частка Житлового будинку-2, яка заповідалась Особі-4: спадкується тільки Особою-3, спадкується в рівних частках всіма спадкоємцями за заповітом, які прийняли спадщину, тобто Особою-1, Особою-2 і Особою-3, спадкується спадкоємцями за законом?

  3. Як вирішуються правила спадкування при «конкуренції заповітів», складених в один день: чи скасовує наступний заповіт попередній заповіт у всіх випадках; чи є різниця, якщо новий заповіт складений в один день з попереднім на одного і того ж спадкоємця або на різних осіб?

Залишити коментар