Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

3 Comments

  1. Пане Юрію,
    Підскажіть будь-ласка, чи видавши Дублікат нотаріального документа, проводимо державну реєтрацію чи вносимо зміни у Розділ і додаємо дату видачі та реєстровий номер дублікату?

    Дякую !

  2. Доброго дня. Дякую за змістовну та цікаву лекцію. За можливості розгляньте та прокоментуйте наступний запит.
    Чи доводилося реалізовувати на практиці норму ч. 4 ст. 1232-1 ЦКУ, а саме здійснювати державну реєстрацію прав на МОН у зв’язку із видачею свідоцтва про право на спадщину на майнові права об’єкта будівництва.
    Ситуація наступна. Планується видача свідоцтва про право на спадщину на майнові права на Об’єкт будівництва – Нежитлове приміщення (господарське приміщення) за проектним № 1 (на даний час не здано в експлуатацію), що виникли у спадкодавця до 10.10.2022 (тобто до набрання чинності Законом України “Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”.). Підставою набуття майнових прав Спадкодавцем є Договір Доручення № 2606/19-3 від 26.06.2019 року та Додаткова угода № 1 від 01.12.2020 року. Забудівник права спадкодавця підтвердив.
    Відповідно, ч. 5 ст. 1232-1 ЦКУ вказує на необхідність застосування норм цієї статті і до тих об’єктів право на виконання будівельних робіт стосовно яких отримано до набрання чинності Законом України “Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”.
    Які дії нотаріуса при видачі свідоцтва про право на спадщину на майнові права у цьому випадку? Чи підлягають реєстрації майнові права на об’єкт будівництва у ДРРП в даному випадку на підставі виданого Свідоцтва про право на спадщину, та як їх реєструвати, як МОН чи речове право у Спецрозділі?
    Дякую!

Залишити коментар