No Title

0 Comments

  1. умирает титульный собственник 10.09.2020 (свидетельство на право собственности, на основании решения исполкома), принимает дочка, муж делает отказ, потом предоставляет свидетельство о расторжении брака от 20.09.2020 как выдать наследство, как бывшему супругу? развод был после 2010 года точно не помню дату , на основании решения суда

  2. Доброго дня! Скажуть будь-ласка чи завжди застосовується ч. 2 ст. 1270 ЦК України (2. Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття.) при спадкуванні спадкоємцями другої черги?

  3. Загалом цікаво. Дякую!
    Особисто від себе: сам багато спілкувався з різними категоріями громадян, більше поважаю спілкування, а не вичитку з букваря.

  4. Доброго дня!
    Прошу зупинитися на питанні щодо зазначення відомостей щодо КБВ, якщо учасниками є чоловік та дружина.
    У зразках структури власності Мінфіну зазначено, что вони є КБВ, якщо у складчину їх частка більша 25%.
    Але чи впливає це на зазначення відомостей про КБВ? Тобто, якщо в ТОВ 99% у чоловіка, а 1% у дружини, то чи є дружина – КБВ? Чи потрібно її вносити до реєстру як КБВ? І якщо так, то скільки кожному із них зазначати відсоток впливу? Обом по 100%? обом по 50%? Йому-99%. їй-1%. Дякую.

  5. Якщо у відчужуваноі землі є орендар, то після реєстрації наміру про продаж і повідомлення орендаря можна:
    1. Зробити заяву орендаря про відмову від купівлі і в той же день посвідчувати договір про продаж

    2. Договір про передачу права першочергової купівлі і посвідчувати договір про продаж в будь-який строк.
    Можна вибрати або 1 або 2 варіант ???? Чи вірним є лише 2 варіант????
    (Більшість нотаріусів коментують що вірним є лише договір про передачу права купівлі. І орендар не може відмовлятись)

  6. Проккоментуйте, будь-ласка, процедуру посвідчення договорів купівлі-продажу земель для садівництва. Чи потрібно робити нормативно-грошову оцінку для таких договорів?

  7. Якщо втрачено Державний акт, право перенесено з ДЗК у ДРРП на підставі копії державного акту, чи можемо ми вчиняти нотаріальну дію (який документ вилучати)?

  8. Доброго дня, у мене э питання: у зв’язку зі зміною нотаріальних округів (Обухівський районний нотаріальний округ Київської області об’єднує: м.Обухів, м. Васильків тощо). У ДРРП зміни не відбулись по району. Адреса нерухомого майна підтягується: м.Васильків Київської області. Замість м. Васильків Обухівського району Київської області. У цьому випадку, чи має право нотаріус, який веде свою діяльність в Обухівському районному нотаріальному окруз Київської області, посвідчити договір відчуження нерухомого майна, яке знаходиться в м. Васильків?

  9. ​питання про взємодію ДРРП та ДР судових рішень: якщо нотаріус зробив запит в суд. отримав підтведження наявності рішення. Чи потрібно вимагати внести його до ДР судових рішень?

  10. Д. Добрий день.якщо у заяві про державну реєстрацію змін вказують серію і номер, номер унзр паспорта громадянина України для виїзду закордон. Зупиняємо розгляд?

  11. Добрий день! Таке питання. Особа, яка була іноземцем набула в 2007 році набула право власності на земельну ділянку товарного виробництва. Чи може ця особа зараз продати цю земельну ділянку? Якщо ні, що робити? Куди звертатися цій особі?

Залишити відповідь