No Title

Shape Image One

0 Comments

 1. умирает титульный собственник 10.09.2020 (свидетельство на право собственности, на основании решения исполкома), принимает дочка, муж делает отказ, потом предоставляет свидетельство о расторжении брака от 20.09.2020 как выдать наследство, как бывшему супругу? развод был после 2010 года точно не помню дату , на основании решения суда

 2. Доброго дня! Скажуть будь-ласка чи завжди застосовується ч. 2 ст. 1270 ЦК України (2. Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття.) при спадкуванні спадкоємцями другої черги?

 3. Загалом цікаво. Дякую!
  Особисто від себе: сам багато спілкувався з різними категоріями громадян, більше поважаю спілкування, а не вичитку з букваря.

 4. Доброго дня!
  Прошу зупинитися на питанні щодо зазначення відомостей щодо КБВ, якщо учасниками є чоловік та дружина.
  У зразках структури власності Мінфіну зазначено, что вони є КБВ, якщо у складчину їх частка більша 25%.
  Але чи впливає це на зазначення відомостей про КБВ? Тобто, якщо в ТОВ 99% у чоловіка, а 1% у дружини, то чи є дружина – КБВ? Чи потрібно її вносити до реєстру як КБВ? І якщо так, то скільки кожному із них зазначати відсоток впливу? Обом по 100%? обом по 50%? Йому-99%. їй-1%. Дякую.

Залишити відповідь