• Особливості державної реєстрації бізнесу в умовах воєнного стану: практичні аспекти
Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

8 Comments

 1. ТОВ яке має одного засновника тобто один власник і володіє 100% частки статутного капіталу, зареєстроване м.Лиман, Краматорський район, Донецької області.

  Засновник / власник 100% зареєстрований і має статус внутрішньо переміщеної особи в Полтавській області.

  Звертається засновник товариства з обмеженою відповідальністю до державного реєстратора про зміну керівника,(який залишився на окупованій території, щодо не безпеки свого товариства. )
  Прошу допомоги в даному питанню, чи має право державний реєстратор Полтавської області проводити реєстраційні дії якщо ТОВ зареєстроване м.Лиман, Краматорський район, Донецької області.

 2. Дякую за семінар!
  Хочуть призначити тво директора. сам директор в Канаді. відмовляю бо нема заявника?

  якщо один член наглядової ради в Україні інший в Грузії і хочуть змінити Голову. Повноваження наг. ради не делегуються. Чи можна брати в роботу для реєстрації коли протокол викладено на нот. бланку в Україні, засвідчено справжність підпису того хто в Україні і підшито засвідчення справжності підпису Того члена наглядової хто в Грузії нотаріусом Грузії.

 3. Договір купівлі-продажу частки у статутному капіталі ,акт прийому -передачи, де сторона – гр.РФ, укладені, засвідчені в серпні 2021 року , але досі не зареєстрували зміни учасників в ДРРП . Можемо зараз реєструвати зміну учасників чи відмова?

 4. Доброго дня))) Віталій, як Ви прокоментуєте новий пункт
  4-1) інформування в режимі реального часу засновників (учасників) юридичних осіб, керівника юридичної особи засобами телекомунікаційного зв’язку (за наявності в Єдиному державному реєстрі інформації про здійснення зв’язку з такими особами ) про факт подання (прийому) документів для проведення реєстраційних дій щодо такої юридичної особи та про факт проведення реєстраційних дій з повідомленням відповідних актуальних відомостей з Єдиного державного реєстру;
  ЧИ ТРЕБА ДЕРЖ РЕЄСТРАТОРУ ІНФОРМУВАТИ ЗАСОБАМИ ТЕЛ ЗВязку КЕРІВНИКА ТА УЧАСНИКІВ про прийом док та реєстр дію?

Залишити коментар