Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

12 Comments

 1. Вітаю Вас! якщо у ФГ відсутній складений капітал, в графі інформація у вкладці розмір складеного капіталу 0. Відомості про ЮО були включені ще у 2005 році, скани установчих документів у реєстрі відсутні, як внести СК?

 2. Доброго дня!
  Яка різниця між статусом засновників та членами фермерського господарства при прийнятті рішень вищим органом управління?
  Якщо ФГ створюється як ЮО, є 2 засновника і, наприклад, 6 членів ФГ.
  Чи потрібно вносити цих членів в ЄДР?
  Вищий орган управління у них буде збори членів ФГ чи збори засновників ФГ?
  Також питання якщо в такій ситуації наявний складений капітал?
  Якщо тільки у засновників внески, а в членів ФГ їх немає. Чи є це коректно?
  Або мають бути у всіх тоді внески?

 3. Доброго дня. Стосовно перетворення з СФГ у ФОП на мою думку не можливо, так як ч.3 ст.18 ЗУ про держреєстрацію цього не передбачає, і заява форми 1 також. Тому. на мою думку треба припиняти СФГ і створювати новий ФОП без галочки.

 4. Є питання. Чи може бути заява на вихід із членів ФГ посвідчена сільським старостою? Людина не може пересуватися, а найближчий нотаріус знаходиться за 50 км.

 5. Поясніть будь ласка яким чином члени ФГ повинні відображатися у ЄДР. У вкладці засновники із внеском 0 грн? А також у структурі власності з яким відсотком?

 6. Доброго дня! Тема цікава, все ок. Якщо є складений капітал і статутний капітал в статуті з різними сумами. Що вносимо до ЄДР?
  Що може бути предметом відчуження в договорі на користь третьої особи? Частка в статутному чи складеному капіталі?

 7. Якщо до членів ФГ хочуть внести 15-річну доньку із внеском 200 грн. Чи не порушує це Цивільний кодек щодо повної цивільн. дієздатності, адже вона стає влаником корпоративних прав?

 8. Добрий день. Якщо зазначено статутний фонд *** гривеь, голова-засновник один. Видаю свідоцтво про право на спадщину на частку в статуному капіталі? спадкоємець один – син

 9. Чи можливо внести включення відомостей про ФГ як ЮО до ЄДР ? рішення про створення та статут 1993 роком? також є Акт на постійне користування земельної ділянки. Чому на протязі 30 років не робив включення, заявник мовчить?

Залишити коментар