Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

5 Comments

  1. Маю декілька питань, щодо яких важлива думка лектора. А саме,
    1.
    Судом винесено рішення:
    Визнати недійсними розпорядження Обухівської районної державної адміністрації, визнати недійсними державні акти …
    Витребувати на користь держави в особі Київської обласної державної адміністрації з незаконного володіння …. Земельні ділянки з кадастровими номерами … , які розташовані в адміністративних межах Красненської сільської ради Обухівського району Київської області.
    Спочатку прокуратура вимагала виконання рішення суду шляхом внесення до ДРРП запису про державну реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки за Обухівською міською радою, оскільки Красненська сільська рада приєдалася до Обухівської міської ради, отримавши відмову вимагає виконання шляхом реєстрації права власності за Київської обласною державною адміністрацією.
    Чи можливо виконати рішення суду без звернення до суду за роз’ясненнями, враховуючи положення Закону 1423-ІХ, які набрали чинності у 2021 році та відносять земельні ділянки відповідної категорії до земель комунальної власності територіальної громади
    2.
    Чи є особливості/заборони щодо реєстрації права власності за релігійними громадами Української православної церкви російського патріархату?
    3.
    Який порядок дій при реєстрації права оренди земельної ділянки, у випадку виявлення відомостей в ДРРП про договір оренди землі з іншим орендарем, судячи з дат підписання документу строк договору закінчився.
    4.
    Які документи вважатимуться достатніми підставами для реєстрації права власності на комунальне майно, яке нібито, належало сільським радам, однак жодного підтвердження цього факту в документах не виявлено, його зазначили в передавальному акті при приєднанні сіл до міста.
    Необхідно зареєструвати право комунальної власності міської територіальної громади.

  2. д.дня.

    Наступна ситуація:

    1. Договір оренди ЗД зареєстрований по ДЗК і чинний до 20.03.2022р.

    2. Речове право по ДРРП не зареєстровано

    3. Власник ЗД підписав договір з іншим орендарем і наполягає на його реєстрації. мотивуючи тим. що поновлення на 1 рік чинне з 07.04.2022р.

    4. Угоду про розірвання між власником та попереднім орендарем.останній не підписує..

    Як мені правильно вчинити в цій ситуації? Ваша думка. дякую

  3. одноособовий власник земельної ділянки бажає поділити її. Які документи він подає реєстратору після проведення технічного поділу земельних ділянок та їх реєстрацією в ДЗК? який документ буде посвідчувати право власності на новостворені земельні ділянки

Залишити коментар