Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

6 Comments

 1. Доброго дня, Віталій Миколайович.
  Питання наступне: є Повне товариство, в яке входить дві ТОВки та ФОП фізособа, яка померла. Ця ж фізособа була засновником однієї з ТОВ на 100%. Видається спадщина, один спадкоємець. Чи правильно так зробити?
  1. Спочатку видати частку в ТОВці, зареєструвати в ЄДР.
  2. Видати свідоцтво на спадщину на частку в складеному капіталі Повного товариства, внести зміни до ЄДР.
  І вже потім коли всі учасники збираються, роблять новий засновницький договір і вносять окремою дією потім зміни в ЄДР щодо установчих документів?
  Або: після видачі свідоцтва на ПТ та для реєстрації змін в ЄДР, повинні бути всі учасники з новим засновницьким договором?
  І чи обов’язково фізособа, яка стає учасником ПТ, повинен бути підприємцем на сьогодні? Дякую!

 2. 1. Віталій Миколайович, поясніть, будь ласка, детально, щодо відміток про недостовірність структури та інформації про КБВ, про непрозорість структури, про надання юр. особою пояснень щодо структури та КБВ, – яка роль і які дії в цій процедурі звичайного реєстратора (нотаріуса)?

 3. Добрий день, є Фермерське господарство, засновник один, який хоче у ФГ включити членів своїх даох дітей(дорослі) . Складений капітал (статутний капітал) відсутній. Створює скаладений капітал 10000 грн. поділить частки: одному 25% другому 24% та собі залишає 51%. Ми робимо однією дією, і один проток в якому ми все прописуєм. Я вірно розуміюсь.

 4. Добрий день, Віталій Миколайович, будь ласка
  допоможіть. Є Фермерське господарство, засновник один, який хоче у ФГ включити членів своїх даох дітей(дорослі) . Складений капітал (статутний капітал) відсутній. Створює скаладений капітал 10000 грн. поділить частки: одному 25% другому 24% та собі залишає 51%. Ми робимо однією дією, і один проток в якому ми все прописуєм. Я вірно розуміюсь.

Залишити коментар