• Актуальні питання спадкування. Встановлення опіки над майном
Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

7 Comments

 1. скажіть будьласка,
  якщо на момент смерті особи, в умовах військового стану, існує оренда землі, а момент видачі спадку строк іі закінчився і є пролангованим на один рік без внесення відомостей до Реєстру РП відповідно до Закону ” щодо створення умов для забезпечення прод безпеки” , чи повинні нотаріуси вносити відомості щодо неї (оренди) при умові,(за умови відсутності оригіналу договору оренди)
  1-річний строк не вийшов;
  2. на момент видачі спадщини річний строк вийшов та за умови відсутності оригіналу договору оренди
  Завчасно дякую

 2. 1. В межах СС спадкоємці за заповітом подали заяви про прийняття спадщини, але є майно, не охоплене заповітом і спадкоємці вирішили зробити поділ майна, 6 місяців вже пройшло. Чи можна в заяві про видачу написати, що відомо про заповіт, але особа бажає отримати свідоцтво про право на спадщину за законом з урахуванням Договору про поділ майна? Це не буде помилкою, бо є колеги, які вважають, що заяву про прийняття за заповітом необхідно було відкликати та подати за законом.
  2. Якщо є заповіт на конкретно визначене майно на ЗД на декількох спадкоємців, при цьому один з них відмовляється від прийняття спадщини, то його частку майна отримає інший за заповітом чи буде ця частка спадкуватися за законом?

Залишити коментар