Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

4 Comments

  1. Тобто, якщо є померлий батько, живий спадкоємець-дочка, а його син помер раніше, але в сина є неповнолітня донька, то дочка спадкує лише ½ частку майна батька, інша ½ залишається чекати поки не звернеться ця онука? Неповнолітня онука є такою, що прийняла автоматично спадщину після діда по праву представлення після смерті свого батька?

  2. Доброго дня, маю таку ситуацію: померла дружина, її дочка та син прийняли спадщину, чоловік – відмовився. Серед спадкового майна є: побудований будинок (правовстановлюючий свідоцтво про право власності, видане 09.09.2009 року) земельна ділянка під будинком (правовстановлюючий – державний акт виданий 01.01.2009 на підставі свідоцтва про право на спадщину) та земельна ділянка осг біля будинку (правовстановлюючий – державний акт виданий 01.01.2009 на підставі свідоцтва про право на спадщину). Чи виділяти частку у спільному майні подружжя на чоловіка тільки на будинок? Чи і на земельну ділянку під ним?

  3. І ще питання: якщо я помилки в даних прізвища чи дати народження спадкоємця (чи даних спадкодавця у актових записах спадкоємців), чи достатньо зави одного зі спадкоємців про підтвердження родинних зав’язків іншого спадкоємця, для видачі такому «спадкоємцеві з помилками» свідоцтва про право на спадщину? Наприклад: помер Шевченко В.В,, спадкоємець Шевченко А.В., в а/з про народження якого внесений батько – ШевчИнко В.В.. . Чи достатньо, що інший спадкоємець підтвердить їхні родинні звязки для видачі Шевченко А.В. свідоцтва про право на спадщину?

Залишити коментар