Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

4 Comments

 1. скажіть будьласка,
  якщо на момент смерті особи, в умовах військового стану, існує оренда землі, а момент видачі спадку строк іі закінчився і є пролангованим на один рік без внесення відомостей до Реєстру РП відповідно до Закону ” щодо створення умов для забезпечення прод безпеки” , чи повинні нотаріуси вносити відомості щодо неї (оренди) при умові,(за умови відсутності оригіналу договору оренди)
  1-річний строк не вийшов, при видачі спадщини;
  2. на момент видачі спадщини річний строк вийшов та за умови відсутності оригіналу договору оренди
  Завчасно дякую

 2. Якщо у особи (продавця) зареєструван арешт на все майно, але є рішення суду, що арешту на обʼєкти (на земельну ділянку та будинок) які він хоче продати відсутній. Чи можна брати до уваги це рішення суду та робити правочин? При реєстрації додати в супровідні документи рішення суду та договір купівлі продажу? Чи відмова на підставі ст.24.4

 3. Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка, бачу в розділі, що попередній реєстратор вніс РПВН в розділ, але одночасно з тим проставив в Реєстрі прав відмітку про погашення. Чи маю я при наступній реєстрації переходу права власності прибрати РПВН з розділу?
  Дякую!

 4. Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо до нотаріуса звернулась особа, яка хоче нотаріаль посвідчити договір купівлі-продажу майнових прав, укладений між ним та забудовником, чи повинен нотаріус в результаті посвідчення цього договору реєструвати спеціальне майно право на майбутній об‘єкт будівництва? Який пакет документів в даному випадку потрібен для реєстрації? Чи повинен забудовник бути зареєстрований в реєстрі і відповідні спеціальні права на майбутні об‘єкти будівництва вже зареєстровані в реєстрі? Чи можемо законодавчо і технічно реєструвати спеціальне майнове право на майбутній об‘єкт будівництва, якщо реєстрація забудовника і спеціальні майнові права на майбутні об‘єкти будівництва відсутні?

Залишити коментар