• Новації держреєстрації речових прав на нерухомість
Цей вміст захищений. Будь ласка, login та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

15 Comments

 1. Є рішення суду в якому прописано “Визнати недійсним договір оренди землі…, за яким передано в оренду земельну ділянку…” можна припиняти чи повинна бути формулювання “припинити, скасувати”???

 2. Доброго дня! Я як нотаріус посвідчую договір купівлі-продажу квартири на підставі документа про право власності, зареєстрованого в БТІ у 2007 році, який містить усі технічні характеристики квартири. Розділ не відкритий. Потім я уже як реєстратор проводжу державну реєстрацію права власності, яке виникає на підставі мого договору. Питання. Чи повинна я уже як реєстратор згідно п. 58 вимагати новий технічний паспорт для звірки інформації про технічну інвентаризацію? Дякую!

 3. У разі державної реєстрації на квартиру в новобудові , документ про присвоєння адреси має буди внесеним в буд. реєстр окремо по кожній квартирі чи на всю новобудову з зазначенням тільки номеру будинку?

 4. Яким чином до заяви долучати “Довідки з технічної інвентаризації” щодо знищення ОНМ. А саме, який обирати тип документа щоб додати електронний варіант з ЄДССБ?

  ​Щодо рішень про присвоєння адреси: у Миколаївській області не підключено жодного суб’єкта, який би вносив відповідну інформацію до ЄДССБ.

  ​Невже вся відповідна реєстрація зводиться до запиту щодо рішення про присвоєння адреси. Які тоді будуть відповіді, так як по м. Миколаєву в одному рішенні приймаються по 100-200 питань.

  ​При яких моделях (випадках) реєстрації не обов’язкова наявність інвентаризації в ЄДССБ з умовою обов’язкової подачи технічного паспотра.

 5. Доброго дня, для проведення державної реєстрації права власності на квартиру, нежитлове приміщення на підставі інвест. договорів чи про участь у ФФБ було рішення про присвоєння адреси будинку, а нумерація приміщень, квартир відповідно до проекту нам достатньо такого рішення?

 6. якщо приносять документи на реєстрацію і є самочинне, ми його реєструємо як самочинне чи відмовляємо?
  тобто приносять документи: заява нотаріальна і довідка БТІ про знищення, ми припиняємо ПВ, реєструємо нове і вносимо в старий розділ редагуючи його???Так я зрозуміла

 7. Підскажіть будь ласка детальніше, по якому типу заяви і який перелік документів необхідний для закриття розділу у зв’язку із скасуванням державної реєстрації земельної ділянки?

 8. Доброго дня, подано для реєстрації державний акт на право власності (в відомостях в ДЗК все підтягує) при проведенні пошуків по фізичній особі була виявлена вже реєстрація по даному державному акту права власності за цією ж особою, але на інший кадастровий номер, по якому вже не підтягують відомості ДЗК. Чи наявність в пошуках даної інформації є підставою для відмови в проведенні державної реєстрації?

 9. Доброго дня! Якщо один із співвласників об’єкта, в якому багато співвласників, відчужує свою частку, нотаріус відкриває розділ в ДРРП,чи потрібно цьому співвласнику робити технічну інвентаризацію із внесенням відомостей до ЄДЕСББ щодо всього об’єкта?

Залишити коментар