• Реєструємо бізнес правильно: аналіз типових та нетипових помилок
Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

37 Comments

 1. Доброго ранку.
  Які компанії у структурі власності особи можуть не відкривати?
  Чи повинен реєстратор вираховувати (перевіряти) частки кбв які вказує заявник?

 2. Добрий день, Віталій!
  Яка Ваша думка щодо наступної ситуації:

  при прийнятті рішення на загальних зборах ТОВ щодо зміни керівника присутній представник по довіреностях, він же директор, якого звільняють (єдиний представник від трьох учасників).
  На загальних зборах представник обирає себе головою зборів та голосує за звільнення себе як директора.
  Це ок?

  Заздалегідь вдячна!

 3. Непрямий вирішальний вплив по першому коліну здійснюється через 1 юо-неризедента, по другому коліну через 2 юо-неризеденти, По яких колінах надаються витяги з торгівеьного чи інших реєстрів?

 4. так в рееєстрі відсутня можливість додати документ до заяви після її реєстрації. Чи реєстратор має прийняти рішення про зупинення на моменті введення заяви?

 5. Питання по Сільськогосподарському кооперативу. Чи треба реєструвати збільшення/зменшення статутного капіталу СГ Кооперативу при вступі та виході з нього асоційованих членів?

 6. Питання по обслуговуючому кооперативу(гаражно-будіведьний за видом діяльності)-
  під час реєстрації до ЄДР були внесені три засновники, які вже не є членами кооперативу і їх треба виключити з ЄДР. На даний час у кооперативі 60 членів які доволі часто змінюються. Питання таке чи можна не вносити до ЄДР та установчих документів усіх членів поіменно, а перелічити усіх в протоколі чи додатку до протоколу зборів членів кооперативу. Як що можна, то як це в ЄДР технічно реалізувати.

 7. Все таки відкритим залишається питання встановлення повноважень новопризначеного директора при зміні директора. Здоровий глузд говорить, що можна за протоколом, аое в законі цього немає.

 8. СИТУАЦІЯ :ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ЗА РАХУНОК ВНЕСЕННЯ ДОДАТКОВИХ ВКЛАДІВ ПРОПОРЦІЙНО.ПРОТЕ У РІШЕННІ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗБІЛЬШЕНОГО РОЗМІРУ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ОДИН ІЗ УЧАСНИКІВ НЕ ВНІС СВІЙ ВКЛАД.ВІДПОВІДНО У ВІДСОТКОВОМУ СПІВВІДНОШЕННІ ЧАСТКИ УЧАСНИКІВ ЗМІНЯТЬСЯ. ЧИ МОЖНА ПРОВОДИТИ ДІЮ?

 9. Чи можна внести у СК ТОВ частку у праві власності на нерухоме майно за нот згодою іншого співвласника? Чи треба договір про порядок користування ОНМ якщо хотять вказати які саме літери передаються в СК?

 10. Якщо внесли після 11.07.2021 року відомості про КБВ, паспорти, структуру, а потім відбулися зміни КБВ (продаж частки, чи просто зміна відомостей), то подання відомостей тільки про КБВ здійснюється з адмінзбором? Якщо так, то треба кожну юр особу перевіряти чи вносили вже раз відомості про КБВ безкоштовно?

 11. ФГ. Один з членів, він же і Голова, помер. Чи можуть інші члени протокольно оформленим рішенням виключити його з числа членів ФГ у зв’язку зі смертю та обрати нового Голову? Додавати копію свідоцтва про смерть чи досить витягу ДРАЦС? Що робити з внеском до складеного капіталу. Спадкоємці не зверталися. Після смерті пройшло багато років. Інші члени ФГ – це спадкоємці померлого, дружина і донька.

 12. Дякую за відповідь. Чи мають бути внесені всі члени кооперативу у вкладку “засновники” або можна зазначити “члени кооперативу відповідно до реєстру членів” (або щось подібне)? Хто є належним заявником при зміні таких даних про кооператив?

 13. Якщо особа яка є КБВ вказує адресу місця проживання з якої знята з реєстрації, інша реєстрація відсутня. Можемо приймати таку адресу для вказання в реєстрі?

 14. Доброго дня! На що звернути увагу при перетворенні ЖБК в ОСББ? На яких зборах приймати рішення про створення ОСББ, затвердження найменування, статуту, обрання правління?

 15. Будь ласка ще раз щодо відсотків КБВ – якщо заявник вказує що КБВ володіє менше 25 відсотків. Вносимо такі дані до реєстру ч ні ? Чи це відсутність КБВ ?

Залишити коментар