• Державна реєстрація бізнесу в умовах правового режиму воєнного стану
Цей вміст захищений. Будь ласка, увійдіть у свій профіль та зареєструйтесь на курс для перегляду цього вмісту!

28 Comments

 1. доброго мирного дня! звертаюся з питанням щодо виходу в ЮО 2-х учасників – нерезидентів (росіян) з ТДВ “___” за безоплатним договором , про набуття їх часток товариством. в цьому ж протоколі розглядають розподіл між учасниками, що залишаються у складі тдв пропорційно внесків кожного/ Протокол зборів від 07.04.2022 не на нотар.бланку, але засв.нотаріусом/, Дякую

 2. В постанові вказано про чинність довіренностей засвідчених нотаріусоом в Українні та в консульських установах. А якщо довіреність видана у нотаріуса іншої країни?

 3. доброго дня, якщо особа має два громадянства: Білорусії та США, не встиг отримати посвідку, у зв’язку з початком війни, та в реєстрі значиться, як засновник – громадянин Білорусії, чи може він зараз змінити відомості, вказавши громадянство США?

 4. Добоого дня! Звертаються юр.особа до нотаріуса м.Київ змінити керівника в юр особі м.Миколаїв. Чи працює там реєстр юр. осіб для здійснення реєстр.дій? Чи слово КРІМ стосується тільки Донецької області? Інші населені пункти зазначені після слова КРІМ там також не вчиняють реєстр.дії чи вчиняють? Дякую.

 5. Зміна складу учасників Товариства на підстави заяви про вихід. Учасник, який виходить громадянин російської федерації. Частка в статутному капіталі 1%. Справжність підпису на заяві засвідчена нотаріально нотаріусом у Грузії. Окрім того, нотаріусом у Грузії посвідчена довіреність на представництво інтересів громадянина рф в органах, які здійснюють державну реєстрацію, нотаріаті тощо. Представник по довіреності громадянин України. Ми проводимо таку реєстрацію? Якщо ні, то на що покликатися при відмові?

 6. Учасник юр особи нерезидент та квб громадяни рф. Надають сьогодні актуальний витяг з бенефіціарами. Громадян рф вже там нема. Чи можемо прибрати кбв громадян рф??

 7. Добрий день. Чи має право ген.директор ТОВ, яке є засновником Дочірнього підприємства підписувати рішення про зміну КВЕД і змін до статуту цього ДП?

 8. Доброго дня! гр Польщі по довіреності (оформлена нотаріусом в Естоніі) продає свою частку в ТОВ гр України, всі документи підписуємо в Україні, чи можемо провести зміни складу учасників на підставі такої довіреності?

 9. Добрий день! Чи має повноваження управитель корпоративними правами (100 % Складеного капіталу ФГ) призначити себе особою, яка буде виконувати обов’язки Голови ФГ ?

 10. Доброго дня.
  Підкажіть, будь-ласка, чи можна нотаріусу, який зберігає документи до закінчення воєнного стану, видати копію реєстраційної справи ліквідатору ЮО?

 11. Добрий день! Чи має повноваження управитель корпоративними правами (100 % Складеного капіталу ФГ) призначати особу, яка буде тимчасово виконувати обов’язки Голови ФГ до отримання спадкоємцями свідоцтв про право на спадщину?

Залишити коментар